Ana Sayfa Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi
Metin GÖZAYDIN

Genel Yayın Yönetmeni
Aydın SUÇİN

Editör
Umut ÇAKIL

Görsel Tasarım
Ozan GEÇGİN

 

Sitede yayımlanan köşe yazıları ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. yurdunsesi.net yazıların sorumluluğunu almamaktadır.
***

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Sitemiz haber kaynağı olarak Dünya ve Türkiye’deki ajansların yanı sıra sosyal medyayı da kullanmaktadır. Sitemiz şuan aktif olarak ANKA Haber Ajansı abonesidir.

Gizlilik Politikası
yurdunsesi.net tüm hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan kod, haber, yazı, resim, ses dosyaları, videolar, röportajlar, dizayn, tasarım ve materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. İçerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. yurdunsesi.net basın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte olup özgün habercilik ilkesine dayalı sistemde çalışmaktadır. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site ismi harici linklerin sorumluluğunu almaz. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the yurdunsesi.net, however sometimes the yurdunsesi.net uses third parties to process your information.

yurdunsesi.net  requires these third parties to comply strictly with its instructions and the yurdunsesi.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the yurdunsesi.net, we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the yurdunsesi.net and its services. When you use yurdunsesi.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the yurdunsesi.net cookies section of our full PrivacyPolicy.