Ana Sayfa Magazin 1 Kasım 2021

Oktay Kaynarca Açıkladı

Salı akşamlarının reyting rekoru kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın, geçen hafta yayınlanması beklenen yeni bölümü yayınlanmayınca, dizinin kaldırıldığı iddia edilmişti. Oktay Kaynarca itiraf etti.

Salı akşamlarının reyting rekoru kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın, geçen hafta yayınlanması beklenen yeni bölümü yayınlanmayınca, dizinin kaldırıldığı iddia edilmişti. Oktay Kaynarca itiraf etti. İşte detaylar…

Yayınlandığı gün reyting rekorları kıran, ATV ekranların en sevilen dizilerinin başında gelen EDHO, geçen hafta seyircisini hayal kırıklığına uğrattı. Merakla beklenen yeni bölümünün yayınlanmaması ve yerine başka bir filmin verilmesi, EDHO izleyicilerini endişelendirmişti. Sevilen dizinin yayından kalktığına dair ortaya atılan iddialar merak konusu olurken, EDHO’nun başrol oyuncusu Oktay Kaynarca söylentilere son noktayı koydu.

Büyük izleyici kitlesine sahip olan ve yüksek reytingleriyle Salı akşamları herkesi ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden, hayranlarını üzecek haber geldi. EDHO’nun final kararı üzerine hakkında Oktay Kaynarca’dan detaylı bir açıklama geldi.

OKTAY KAYNARCA DUYURDU: EDHO NEDEN BİTTİ ?

Seyircilerin merakla beklediği, yeni bölüm fragmanının haftalar önce yayımlandığı EDHO, geçen haftaki bölümünün yayımlanmamasının ardından final yapacağı konuşuluyordu. İzleyiciler arasında büyük merak konusu olan dizinin son durumu hakkında Oktay Kaynarca’dan veda açıklaması geldi.

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda yeni bölümleriyle dönüş yapması beklenirken, dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca final haberini duyurdu.

HER BİTİŞ BİR BAŞLANGIÇTIR

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır karakterini canlandıran Kaynarca, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Cengiz Han’ın bir sözünü paylaşarak; “At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim. Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın…” ifadelerini kullandı.