Ana Sayfa Yurt 31 Ekim 2021

TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAÇ GAZİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Eskişehir Şubesi Başkanı Sevinç Uluçeşme ve dernek üyeleri ile buluştu. Başkan Ataç, “Size olan minnetimiz sonsuz. Daima yanınızda ve destekçiniz olmaya devam edeceğiz” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, şehit yakınları ve gazi dernekleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Ataç, son olarak Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Eskişehir Şubesi Başkanı Sevinç Uluçeşme’yi dernek binasında ziyaret etti.

Burada şehit yakınları ve gaziler ile bir araya gelen Başkan Ataç, “Gazilerimiz ve şehit ailelerimiz bizim baş tacımız. Onların istek ve taleplerini çözmek bizlerin en önemli vazifelerimizdendir. Her zaman kendilerinin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Her zaman söylediğim gibi; sadece önemli gün ve haftalarda değil, yılın her günü birlikteliğimiz sürüyor. Ben bir kez daha tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Size olan minnetimiz sonsuz. Daima yanınızda ve destekçiniz olmaya devam edeceğiz” dedi.