Ana Sayfa Yurt 31 Ekim 2021

“DÜN GÖNLÜNÜ VERENLER BUGÜN BİZE HEM GÖNLÜNÜ HEM OYUNU VERMEYE HAZIR”

KENAN KUZUCU 

Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, “Dün gönlünü verenler bugün bize hem gönlünü hem oyunu vermeye hazır hale geldiklerini söylüyorlar. Çünkü Saadet Partisi’nin durduğu yerden başka Türkiye’yi geleceğe taşıyacak başka bir siyasi görüş de söz konusu değildir” dedi.

Saadet Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı İl Divan toplantısı bugün yapıldı. İl binasında yapılan toplantıya katılan SP Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, “Saadet Partisi olarak bize düşen; hak, hukuk, adalet, adil paylaşım kavramları üzerinde yoğunlaşıp kutuplaşmalara, kamplaşmalara, yeni gerginliklere ve kısır tartışmalara müsaade etmeden toplumun tüm kesimine kendimizi anlatmak, politikalarımızı tanıtmak ve her bir insanımız ile oturup meselelerimizi konuşmak, çözüm yolu aramaktadır” diye konuştu.

“SAADET PARTİSİ’NİN BİR ÖZGÜL AĞIRLIĞI VAR”

Saadet Partisi’nin kullandığı üslup sebebiyle toplumda daha fazla dinlenir hale geldiğini belirten Cafer Güneş, şöyle konuştu:

“Dün gönlünü verenler bugün bize hem gönlünü hem oyunu vermeye hazır hale geldiklerini söylüyorlar. Çünkü Saadet Partisi’nin durduğu yerden başka Türkiye’yi geleceğe taşıyacak başka bir siyasi görüş de söz konusu değildir.

Saadet Partisi’nin bir özgül ağırlığı var, toplumda aldığı oyun ötesinde. Bu da Saadet Partisi’nin üzerinde yürüdüğü değerlerdir, prensiplerdir, esaslardır. Bu esaslar herkesin saadetini sağlayacak kalitede ve herkesin huzur ve barışını sağlayacak mükemmellikte esaslar olduğu için Saadet Partisi’ne bu sahip olduğu mana, farklı bir konum yüklemektedir.

Onun için Saadet Partisi olarak biz biliyoruz ki dikkatler üzerimizdedir. Bizim attığımız her adım her kesim tarafından dikkatle takip edilmektedir. Özellikle genç kuşaklar geçen seçim döneminde tanıtma stratejimizin bir gereği olarak Saadet Partimizin durduğu yeri gayet iyi anladılar. Diğer toplum kesimlerine de bu mesajımızı ulaştıracağız.”

“YILMADAN MÜCADELE EDECEĞİZ”

Saadet Partisi Kırıkkale İl Başkanı Veysel Kutluca, her türlü zorluklara rağmen yılmadan mücadele edeceklerini belirterek şunları söyledi:

“Davamız bu kadar ulvi, bu kadar üstün bir davadır. Bundan daha üstün, bundan daha hak bir dava yoktur. Yükümüz ağır, yolumuz uzun, işimiz imkânsız değil ama zordur. Ama bu zorluklara rağmen yılmadan mücadele etmek bizim en başta gelen görevimizdir. Bu davada yılmak, yorulmak yok. Bu davada gevşemek de yok. Zira, sen hakkın hakimiyeti için mücadele ediyorsun, yer yüzündeki zulmün kalkması için mücadele ediyorsun. Tarih boyunca hakkı üstün tutmak, hakkı hakim kılmak için, zulmü ortadan kaldırmak için mücadele etmiş topluluğun devamı Saadet Partisi’dir, Milli Görüş’tür.”

Toplantıya, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, GİK üyesi ve Genel Merkez Kırıkkale İl Sorumlusu Adnan Simit, Saadet Partisi Kırıkkale İl Başkanı Veysel Kutluca, İl Müfettişi Mehmet Türkoğlu, ilçe başkanları ve partililer katıldı.