Ana Sayfa Yurt 30 Ekim 2021

TEPEBAŞI BELEDİYESİ ÇOK SESLİ ÇOCUK KOROSU’NDAN CUMHURİYET KONSERİ  

Tepebaşı Belediyesi Çok Sesli Çocuk Korosu’nun, Cumhuriyet Konseri etkinliğinde 98’inci yıl coşkusu yaşandı. Marşlara Eskişehirliler ile birlikte eşlik eden Başkan Ataç, “Cumhuriyet kenti Eskişehirimizden, Mustafa Kemal Atatürk’ün sevgisi ve ilkeleri asla silinmeyecek” dedi.

Tepebaşı Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Çok Sesli Çocuk Korosu Cumhuriyet Konseri’ni izleyenler arasında CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü de yer aldı.

Espark AVM’de düzenlenen konserde, Derya İnanç’ın şefliğindeki 20 kişilik Çok Sesli Çocuk Korosu, seslendirdiği marşlar ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşattı.

Katılımcılar, İzmir Marşı, Atam İzindeyiz, Hayat Bayram Olsa gibi şarkı ve marşlara eşlik ederken; Hayat Tepebaşı’nda Marşı’nda koroya, Başkan Ataç şeflik yaptı.

Başkan Ataç, “Eskişehirimizin güzel insanları, cumhuriyete çok derin kökler ile yürekten bağlı. Tepebaşı Belediyesi olarak bizler de aynı hassasiyetle birbirinden özel etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Çok Sesli Çocuk Koromuzun verdiği konser de taşıdığı anlam ile vatandaşlarımızın beğenisini topladı. Cumhuriyet kenti Eskişehirimizden, Mustafa Kemal Atatürk’ün sevgisi ve ilkeleri asla silinmeyecek” dedi.