Ana Sayfa Yurt 28 Ekim 2021

KARTAL BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE HİJYEN KİTİ

Kartal Belediyesi, yüz yüze eğitime geçen öğrencileri ve öğretmenleri unutmadı. Yeni normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte, ilçedeki okullara,  içinde dezenfektan, maske ve kolonyalı mendil olan hijyen kiti dağıtıldı.

Kartal Belediyesi, COVID-19 pandemisinde yüz yüze eğitime geçen öğrencileri ve öğretmenleri unutmadı. Özellikle minik öğrencilerin, salgına karşı daha tedbirli olmalarını ve korunmalarını sağlamak amacıyla ilçedeki okullara hijyen kiti dağıtıldı. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki okulları başarı ve sağlık dilekleri ile ziyaret ederek, öğretmenlere ve öğrencilere, içinde dezenfektan, maske ve kolonyalı mendil olan hijyen kitlerini teslim etti.

“ÖĞRETMENLERİMİZ VE ÖĞRENCİLERİMİZ BİZİM HER ŞEYİMİZ”

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel,  Kartal Belediyesi’nin salgın ile mücadele noktasında yaptığı çalışmalara dikkat çekerek yeni normalleşme sürecinde tedbirin elden bırakılmaması gerektiğini vurguladı. Başkan Yüksel, “Salgın ile mücadelede, yasakların hafiflemesi ile birlikte öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz yüz yüze eğitime geçti. Kartal Belediyesi olarak, miniklerimize ve kıymetli öğretmenlerimize virüse karşı tedbirli olmalarını hatırlamak ve okul hayatlarında yanında olduklarımızı hissettirmek için hijyen kitlerini teslim ettik. Tüm öğrencilerimize okul hayatlarında ve gelecekteki hayatlarında sağlıklı, başarılı ve mutlu günler diliyoruz” dedi.