Ana Sayfa Yurt 19 Ekim 2021

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANI ÇALIK MUHTARLARLA YEMEKTE BULUŞTU

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “19 Ekim Muhtarlar Günü” dolayısıyla düzenlenen yemekte ilçede hizmet veren muhtarlar ile bir araya geldi. Başkan Çalık, yemeğe katılan muhtarların tek tek günlerini kutlayarak, “Demokrasinin temel taşlarını oluşturan ve kent yönetiminin önemli paydaşlarından olan muhtarlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “19 Ekim Muhtarlar Günü” dolayısıyla ilçede hizmet veren muhtarlarla bir araya geldi. Beylikdüzü Belediyesi Marmara Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Turan Taşkın Özer, İYİ Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Erol Karapınar ve belediye meclis üyeleri katıldı.

İhtiyaç duydukları her noktada Beylikdüzü Belediyesi’nden tam hizmet aldıklarını belirten muhtarlar, Başkan Çalık’a teşekkür etti. Program sonunda Başkan Çalık muhtarlara, günün anlam ve önemine ilişkin çiçek ve hediyeler takdim etti.

“MUHTARLARIMIZLA BİRLİK, BERABERLİK VE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Mahalle muhtarlarının demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduklarının altını çizen Başkan Çalık, “Beylikdüzü Belediyesi olarak demokrasinin temel taşlarını oluşturan ve kent yönetiminin önemli paydaşlarından olan muhtarlarımızla birlik, beraberlik ve uyum içerisinde çalışıyoruz. Muhtarlarımıza, yaptığımız çalışmalarda bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamlarında da sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlu olsun” diye konuştu.