Ana Sayfa Yurt 16 Ekim 2021

TURGUTLU BELEDİYE BAŞKANI AKIN, MAKAM ARACINI ŞEHİDİN AĞABEYİNE TAHSİS ETTİ

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, makam aracını Turgutlulu Şehit Onur Karakaya’nın ağabeyi Uğur Karakaya’ya gelin arabası olarak kullanılmak üzere tahsis etti.

Başkan Akın’ın makam aracı, Irak’ın kuzeyi Haftanin bölgesinde şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Onur Karakaya’nın ağabeyi Uğur Karakaya ile Selvihan Er’in düğününde gelin arabası oldu.

Turgutlu Belediye Başkanı Akın, “Göreve gelmeden ne söz verdiysek tek tek yerine getiriyoruz. Makam aracını kullanmayacağımı halkımızla iç içe olacağımı söylemiştim. Makam aracını süsletip yeni evlenen çiftimize tahsis ederek her zaman yanlarında olduğumuzu belirttik. Makam aracının böyle güzel ve anlamlı bir işe hizmet etmesinden oldukça mutluyum. Kardeşim Uğur Karakaya ve eşi Selvihan’a bir ömür boyu sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum. Ayrıca şehidimiz Onur Karakaya’ya bu vesileyle bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Kıymetli hemşehrilerimi memnun etmek onların istek ve taleplerini yerine getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan ve Evren Erbaş Ser de Uğur Karakaya ve Selvihan Er çiftini, mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.