Ana Sayfa Yurt 14 Ekim 2021

İZMİT SANAT AKADEMİSİ’NİN AÇILIŞI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 20 Ekim Çarşamba günü, İzmit Belediyesi Sanat Akademisi’ni CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke ile birlikte açacak.
İzmit Belediyesi, yeni bir açılışa daha hazırlanıyor. Başkan Hürriyet, İzmit’i özlenen sanat günlerine döndürmek adına açılışını yapacağı İzmit Belediyesi Sanat Akademisi’nin kurdelesini, CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke ile birlikte kesecek.
BU KEZ SELİN SAYEK BÖKE GELİYOR
Yeşilova Çınar Çocuk Evi’ni CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; Kadın Girişimciler Merkezi’ni İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Türkiye Kadın Dernekleri Federasyon Başkanı Canan Güllü; Çınar Halk Marketi ise CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ile açan Başkan Hürriyet, Sanat Akademisi’ni de CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke ile birlikte hizmete açacak.
BİN ÖĞRENCİ EĞİTİM ALACAK
Mehmet Ali Paşa Mahallesi Yalınkaya Sokak No 7/101 adresindeki İzmit Belediyesi Sanat Akademisi, 20 Ekim Çarşamba günü saat 16.00’da açılacak.
İzmit Belediyesi Sanat Akademisi, nitelikli eğitmen kadrosu, eğitimde uygulamalı ve modern eğitim anlayışı ile kendini güncelleyerek faaliyet gösterecek. 2021-2022 eğitim sezonunun devam ettiği İzmit Belediyesi Sanat Akademisi’nde, Dans, Müzik, Görsel Sanatlar, Drama-Tiyatro bölümlerinde toplamda bin öğrenci eğitim alacak.