Ana Sayfa Yurt 19 Ağustos 2021

AKHİSAR BELEDİYESİ TSM KOROSUNDAN YAZ KONSERİ

Akhisar Belediyesi Türk Sanat Müziği (TSM) Koro konseri Akhisarlılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Göksenin Çakmak’ın sunuculuğunu yaptığı, Kanun sanatçısı Şef Erol Gönüldaş yönetiminde, Gölet Amfi Tiyatro’da düzenlenen konserde Akhisarlılar müzik dolu bir gece yaşadı.

Yaklaşık 3 saat süren Akhisar Belediyesi TSM Korosu ve misafir sanatçı Ayşen Birgör’ün konseri, İzmir Marşı ile son buldu.

CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu’nun da katıldığı konserin sona ermesiyle sahneye çıkan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar Musiki Derneği Başkanı Erdoğan Çatılı ve Ramiz Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bircan Taşkınlar, Ayşen Birgör’e birer buket çiçek takdim ettiler.

Belediye Başkanı Besim Dutlulu yaptığı açıklamada, “Çok güzel ve çok keyifli bir gece yaşadık, bizlere bu geceyi yaşatan sahnedeki herkese çok teşekkür ediyorum. Uzun bir pandemi ardından özlem giderdik; inşallah bundan sonra daha sık buluşacağız. Bu akşamın olmasında emeği geçen Ramiz ailesine çok teşekkür ediyorum. Büyük emekleri olan Erdoğan Çatılı başkanımıza da ayrıca özel bir teşekkür etmek istiyorum. En büyük teşekkürü de siz değerli Akhisar halkına ediyorum. Hep birlikte şehrimizi daha yaşanabilir bir hale getireceğiz”  dedi.