Ana Sayfa Yurt 18 Ağustos 2021

SEYHAN BELEDİYESİ, AYAK TENİSİ TURNUVASI DÜZENLİYOR

Seyhan Belediyesi, yeni bir turnuvaya daha imza atmanın hazırlığını yapıyor.  15 Eylül Çarşamba günü başlayacak ve Gürselpaşa Halı Saha Tesisleri’nde gerçekleştirilecek Ayak Tenisi Turnuvası için başvuru kayıtları, online olarak alınmaya başladı.

Seyhan Belediyesi olarak gençleri spor alanlarına çekmek adına değişik branşlarda turnuvalar düzenlediklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif  Kemal Akay, “ Haziran ayı’nda gerçekleştirdiğimiz Streetball Turnuvamız beklentimizin çok üzerinde bir ilgi gördü. Şimdi de, Ayak Tenisi turnuvası hazırlığımız sürüyor. Online gerçekleşen Ayak Tenisi turnuvamıza başvuruların yüksek olması bizi mutlu ediyor. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmada önemli unsur olan sporu çok önemsiyoruz.Bu anlamda da imkanlarımız dahilinde hiçbir fedekarlıktan kaçınmıyoruz” dedi.

İKİ KATEGORİDE GERÇEKLEŞECEK

17-40 yaş ve 40+ yaş üstü olmak üzere iki kategoride gerçekleştirilecek olan Seyhan Belediyesi Ayak Tenisi turnuvasına katılmak isteyenler,  0 539 776 33 27 nolu telefondan detaylı bilgiye ulaşabilecek.