Ana Sayfa Yurt 18 Ağustos 2021

KEMALPAŞA BELEDİYESİ, İLÇEDEKİ PARKLARI YENİLİYOR

Kemalpaşa Belediyesi, ilçede bulunan park ve yeşil alanlarda yenileme çalışması başlattı. Çalışmaların tamamlanmasıyla daha güvenli hale getirilecek parklar, aynı zamanda estetik ve modern bir görünüme de kavuşturulmuş olacak.

Kemalpaşa Belediyesi, ilçede bulunan çocuk parklarının zeminini kauçuk malzeme ile kaplıyor. Parklardaki oyuncaklar bakım ve onarımdan geçiriliyor, toprak zeminlere düşme ve yaralanmaları engelleyen özel malzeme döşeniyor.

Kemalpaşa Belediyesi ekipleri, ilk etapta 6 parkın yenileme çalışmalarını tamamladı.

“DAHA MODERN VE BAKIMLI PARKLAR”

Parklardaki zemin yenileme çalışmalarını inceleyerek, parkların daha modern bir hale getirildiğini vurgulayan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, “Çalışmalara, ilçemizin merkezindeki parklardan başlayan ekiplerimiz, zeminleri toprak zeminden kauçuk malzemelerinin kullandığı zemine çevirerek tüm parklarımızı yenileyecek. Ekiplerimiz tarafından güvenlik önlemleri sağlanarak gerçekleştirilen çalışmalar sona erdiğinde çocuklarımız daha temiz ve güvenli bir ortamda oyun oynamanın keyfini çıkaracak. Parklarımız daha bakımlı ve modern görünecek. İlçemizde bulunan park ve yeşil alanlarda yenileme çalışmaları sürdürülecek” dedi.