Ana Sayfa Yurt 17 Ağustos 2021

SEL FELAKETİNDE SAHİPLERİNİ KAYBEDEN KEDİLERE İLKYARDIM KARTAL BELEDİYESİ EKİPLERİNDEN

Kartal Belediyesi Sivil Savunma ekipleri, sel felaketinde sahiplerini kaybeden kedilere mahsur kaldıkları evde ulaşarak mama ve su verdi.

11 Ağustos’ta sel felaketinin yaşandığı Kastamonu Bozkurt’ta arama-kurtarma ve temizlik faaliyetlerine destek veren Kartal Belediyesi Sivil Savunma ekibi, sel felaketinde hayatını kaybeden anaokulu öğretmeni Duygu Çelikel’in baktığı kedileri, gelen çağrı üzerine mahsur kaldıkları evden kurtardı.

ÖĞRETMEN DUYGU ÇELİKEL’İN YAKINLARI, KEDİLERE SAHİP ÇIKTI

Görev yaptığı anaokulundan çıkarken sele kapılarak 28 yaşında hayata veda eden anaokulu öğretmeni Duygu Çelikel’in yakınlarının destek talebi üzerine Kartal Belediyesi Sivil Savunma personeli, zaman kaybetmeden haerekete geçti. 1 anne ve iki yavru kedinin mahsur kaldığı üçüncü kattaki apartman dairesine girerek kedilere ulaşan ekipler, günlerdir aç ve susuz kalan minik yavrular ile annelerine mama ve su verdi.

Kartal Belediyesi ekipleri tarafından kurtarılan 1 anne ile iki yavru kediye, öğretmen Duygu Çelikel’in yakınları sahip çıktı ve kalıcı olarak yuvalarını açtı. Anaokulu öğretmeninin yakınları, yaptıkları çağrıya dönerek mahsur kalan kedileri kurtardıkları için Kartal Belediyesi Sivil Savunma ekibine teşekkür etti.

İlginizi çekebilir

ADIYAMAN’DA EKMEK KUYRUĞU

ADIYAMAN’DA EKMEK KUYRUĞU