Ana Sayfa Yurt 14 Ağustos 2021

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN, YÖNETİM BİLGİ SİSTEMLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ

FERHAT AKGÜN

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde karpuz almak için aracından inen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Yönetim Bilgi Sistemleri Şube Müdürü Tamer Artun başka bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre kaza 07:00 sıralarında Tekirdağ Malkara karayolundan meydana geldi. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yönetim Bilgi Sistemleri Şube Müdürü Tamer Artun 59 AR 999 plakalı otomobili ile Ahievren Mahallesi’ne geldiğinde aracını yol kenarına çekerek karpuz almak istedi. Bu sırada, Bedir Salman’ın kullandığı 34 BPE 760 plakalı araç Artun’a ve otomobiline çarptı. 34 yaşındaki Artun olay yerinde hayatını kaybetti.

Yol kenarında karpuz satan satıcı, “Biz o esnada uyuyorduk. Gürültüye uyandık. Vefat ettiği için yakını feryat ediyordu burada” diye konuştu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, taziye mesajı yayınlayarak “Birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğum Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Yönetim Bilgi Sistemleri Şube Müdürümüz, değerli çalışma arkadaşım Tamer Artun’un elim bir trafik kazası sonucu aramızdan ayrıldığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum” dedi.

 

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

*Kaza yapan araç
*Jandarma ekipleri
*Yoldan geçen araçlar
*Ölen Tamer Artun’un arabası
*Karpuz satıcısının olayı anlatması