Ana Sayfa Yurt 13 Ağustos 2021

OLİMPİYAT OYUNLARINDAN DÖNEN ŞEYMA ERCAN, YENİMAHALLE’DE BAŞKAN YAŞAR’I ZİYARET ETTİ

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’yi temsil eden A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Şeyma Ercan’la makamında bir araya geldi.

Japonya’nın Başkenti Tokyo’da düzenlenen Olimpiyat Oyunları’nın tamamlanmasının ardından Ankara’ya dönen “Filenin Sultanları”ndan Yenimahalleli Şeyma Ercan, Başkan Yaşar’ı ziyaret ederek olimpiyat heyecanını paylaştı.

OLİMPİYAT FORMASI BAŞKAN YAŞAR’A

Olimpiyatlarda tüm maçların ardından set averajıyla, son şampiyon Çin başta olmak üzere İtalya ve Rusya gibi önemli ülkeleri geride bırakarak Tokyo Olimpiyat Oyunları’nı beşinci sırada tamamlamanın mutluluğunu Başkan Yaşar’a anlatan Ercan, Olimpiyatlarda giydiği imzalı formayı da Yaşar’a hediye etti.

Ercan aracılığıyla A Milli Kadın Voleybol Takımı ve teknik heyetini tebrik eden Başkan Yaşar, “Sizlerle gurur duymamak mümkün değil. Çok sevindik, heyecanlandık. Ancak bu gururun Yenimahalle’den olması da ayrıca mutluluk verdi. Ülkemizin bayrağını böyle uluslararası alanlarda ve olimpiyatlarda dalgalandırmak çok değerli. Benim yapabileceğim, üzerime düşen ne varsa yapmaya hazırım. Kapım size her zaman açık” diye konuştu.

Yenimahalleli olmaktan gurur duyduğunu söyleyen Ercan da Başkan Yaşar’a spora ve sporcuya verdiği destek için teşekkür etti.