Ana Sayfa Yurt 13 Ağustos 2021

ÖDEMİŞ’E KADIN ELİ DEĞDİ

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kadın temizlik personeli, Ödemiş ilçesinde temizlik harekatı başlattı. Ödemiş Belediyesi ekiplerinin de desteğiyle ilçenin 15 farklı noktasında yapılan çalışma yarın da devam edecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kadın temizlik personeli ile Ödemiş Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde temizlik çalışması başlattı. Günün erken saatlerinde cadde ve sokaklarda başlayan çalışma, moloz ve ot temizliği ile sürdü. 

İlçenin 15 farklı noktasında 4 kamyon, 2 kepçe, 2 traktör, 2 tanker, 2 fırçalı araç ve 4 ot biçme tırpanı ile yürütülen çalışmalara 62 personel katılırken temizliğin yarın da süreceği belirtildi. 

Büyükşehir Belediyesi ile güç birliği içerisinde olduklarını belirten Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, şunları söyledi:

“Bu güzel birlikteliğin ve uyumun bir yansıması olarak ortaklaşa toplu temizlik operasyonu düzenledik. İzmir Büyükşehir Belediyesi ile belediyemizin ekipleri omuz omuza cadde ve sokakları temizledi. Kadın temizlik işçilerimizin de emekleriyle sokaklarımız ve caddelerimiz tertemiz oldu. Ortaklaşa çalışmalar bundan sonra da devam edecek. Temizlemek elbette görevimiz ama temiz tutmak hepimizin sorumluluğu. Bu sıcak günlerde ekiplerimizin özveriyle sürdürdüğü çalışmalara en güzel destek, ortak yaşam alanlarımızın temiz kalmasını sağlamaktır. Unutmayalım ki en güzel temizlik hiç kirletmemektir.”