Ana Sayfa Yurt 11 Ağustos 2021

YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR’DAN BÜROKRATLARINA “YORULMAK YOK TALİMATI”

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, bürokratlarıyla bir araya geldi. Yenimahalle’ye hizmet için durmadan çalışmaya devam edeceklerini belirterek, “Biz Yenimahalleli hemşerilerime söz verdik. Yenimahalle’yi geleceğe taşıma hedefimiz için durmak, yorulmak yok. Ben ilk seçildiğim 2009’daki heyecanımı nasıl koruyorsam benim ekibim de korumalı. Hedeflerimize mutlaka ulaşacağız” dedi.

Başkan Yaşar, “Kısıtlı bir bütçemizde bu ekonomi ve pandemi şartlarında yatırımlarımızı yapmaya, vatandaşlarımızın her an yanlarında olmaya devam edeceğiz. Sıkı mali tedbirler ve halkımızın vergilerini dikkatli bir şekilde kullanarak hizmetlerimizi yapacağız. Sadece çalışmaktan ve disiplinli olmaktan ödün vermeyin. Belediyemize başvuran her vatandaşımız güler yüzle karşılanıp uğurlanacak. Yasalar çerçevesinde sorunları halledilecek” dedi.

”EN İYİSİNİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Başkan Yaşar, “Vatandaşlarımıza ne söz verdiysek el birliği ile yerine getirdik. Bizler Yenimahalle’ye en iyi şekilde hizmet etmek için çalışıyoruz. Birimizin başarısı hepimizin başarısıdır. Yenimahalle için yapılacak ne varsa yasalar doğrultusunda en iyisini yapmaya devam edeceğiz” dedi.

“BİZ HERKESİN BELEDİYESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Yenimahalle’de kimseyi ayırt etmeden hizmet etmeye devam edeceklerinin altını çizen Yaşar, “ Biz üç dönemdir Yenimahalleli olmanın dışında hiçbir alt kimliğe bakmadan çalıştık. Herkesi kucakladık, her vatandaşımızı ailemizin bir üyesi olarak gördük. Bizim bakacağımız tek kimlik Yenimahalleli olmaktır. Bu anlayışla Yenimahalle’de birlik ve beraberliğimizi, huzurumuzu sağladık. Bu çizgimizden ödün vermeyeceğiz ve herkesin belediyesi olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.