Ana Sayfa Gündem 11 Ağustos 2021

SİYASİLERDEN EREN BÜLBÜL VE FERHAT GEDİK İÇİN ANMA MESAJLARI

Siyasiler, Trabzon’un Maçka ilçesinde PKK’lı teröristlerle 11 Ağustos 2017 tarihinde girilen çatışmada şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Ferhat Gedik’i mesajla andı.

Siyasilerin “İyikivarsınEren” etiketiyle yayınladıkları anma mesajlarından bazıları şöyle:

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener: Türk milletinin kahraman evladı Eren Bülbül’ü şehadetinin yıldönümünde rahmetle anıyorum.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç: Trabzon Maçka’da, teröristlerle girilen çatışmada Şehit düşen J. Asb. Kd. Bçvş. Ferhat Gedik ve Eren Bülbül’ü rahmetle, minnetle anıyorum.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: 4 yıl önce vatan haini teröristler tarafından katledilen kahraman evladımız Eren Bülbül’ün acısı hala yüreğimizde. Bu vatan için kanı toprağa düşen tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum.

MHP Genel Merkezi: 11 Ağustos 2017’de Trabzon’un Maçka ilçesinde PKK’lı hain teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül ve Ferhat Gedik’i rahmet ve minnetle anıyoruz.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu: 4 yıl evvel Trabzon’da hain bir terör saldırısında şehadet şerbetini içen kahraman evlatlarımız Eren Bülbül ve Astsubay Ferhat Gedik’i rahmet ve minnetle anıyorum.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu: Daha 15’inde gencecik bir fidanken terör örgütü PKK’nın saldırısında şehit olan yiğit Eren Bülbül’ü ve onu korumak için kendini feda eden kahraman askerimiz Ferhat Gedik’i, şehadetlerinin yıldönümünde rahmetle anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun. 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan: Şehadetlerinin 4. yıldönümünde kahraman şehitlerimiz Eren Bülbül ve Astsubay Ferhat Gedik’i rahmetle ve minnetle yâd ediyorum.