Ana Sayfa Yurt 11 Ağustos 2021

İZMİT BELEDİYESİ CENGİZ ANAÇ İÇİN BİSİKLET TURU DÜZENLİYOR

İzmit Belediyesi, yaklaşık bir ay önce Eşme mevkiinde bisikletiyle seyir halindeyken geçirdiği trafik kazası nedeniyle yaşamını yitiren Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü’nün (KOBİDOS) eski başkanlarından Cengiz Anaç için bisiklet turu düzenliyor.
 
İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ve KOBİDOS yaklaşık bir ay önce Eşme mevkiinde bisikletiyle seyir halindeyken tırın altında kalarak aramızdan ayrılan KOBİDOS eski başkanlarından Cengiz Anaç için bisiklet turu organize ediyor. 
 
BİSİKLET TURU PAZAR GÜNÜ
 
İzmit Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek organizasyona Cengiz Anaç’ın ailesinin yanı sıra sevenleri ve bisiklet tutkunları katılacak. 15 Ağustos 2021 Pazar günü düzenlenecek bisiklet turu saat 09.00’da Yahya Kaptan’da bulunan İzmit Belediyesi Bisiklet Eğitim Parkuru’ndan başlayacak. Rotasını şehir merkezi olarak belirleyen bisikletli grup, tramvay güzergahından ilerleyerek Kanal Boyu, Eski Bekirpaşa Karakolu, Cumhuriyet Parkı, Acısu istikametinde ilerleyecek. Anaç’ın sevenleri bisikletleriyle İzmit’in çevresinde turlayarak yine Yahya Kaptan’da bulunan Gülümse Kafe’de anma turunu tamamlayacak.