Ana Sayfa Yurt 11 Ağustos 2021

ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI GÜMRÜKÇÜ ‘ŞAFAK MESAİSİ’NE DEVAM EDİYOR

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, vatandaşların sorun ve ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek amacıyla başlattığı ‘Şafak Mesaisi’ uygulamasına Maltepe mahallesinde devam etti.

Başkan Gümrükçü, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, ilgili müdürler ve Maltepe Mahallesi Muhtarı Ramazan Arslan ile birlikte saat 06:30’da başladığı mahalle turuna, işlerine giden vatandaşlarla ve dükkanını açan esnafla selamlaşarak başladı. Vatandaşların taleplerini dinleyen Gümrükçü, eksiklerin giderilmesi için gerekli talimatları verdi.

Gümrükçü, daha sonra devam eden yol ve park çalışmalarını yerinde inceleyerek mesaisini tamamladı.

“HALKIMIZIN YANINDA VE EMRİNDEYİZ”

Şafak mesailerine ara vermeden devam edeceklerini söyleyen Başkan Gümrükçü, “Normalleşme süreci ile birlikte Şafak Mesailerimize yeniden başladık. Güne vatandaşlarımıza günaydın diyerek ve sohbet ederek başlıyoruz. Talep, öneri ve şikayetlerini dinliyoruz. Sorunların bir an önce çözüme kavuşması için yerinde incelemelerde bulunuyoruz. Bundan sonraki süreçte de her hafta birkaç muhtarımızla birlikte mahallelerimizde incelemelerde bulunacağız. Halkımızın yanında ve emrinde olmaya devam edeceğiz” dedi.