Ana Sayfa Yurt 10 Ağustos 2021

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇERÇİOĞLU İTFAİYECİLERİ ZİYARET ETTİ

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın ve Marmaris’teki orman yangınlarında görev alan itfaiye ekiplerini ziyaret etti.

İtfaiyesi ekiplerini komşu illerdeki orman yangınlarında görevlendiren Özlem Çerçioğlu, İtfaiye Daire Başkanlığı’nı ziyaret etti. 

İtfaiye ekiplerinin kahramanca mücadele ettiği belirten Çerçioğlu, “Orman yangınları ile mücadele ettiğimiz bu süreci birlik ve dayanışma içinde aşıyoruz. Marmaris’teki yangında ekiplerimiz gösterdikleri büyük özveri ile halkın da takdirini kazandı. Hepsini tebrik ediyorum. Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, bilgisi, cesareti ve hızıyla Türkiye’nin önde gelen itfaiye ekipleri arasında yerini almaktadır. Bu konuda emek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Aydın’da süren yangınlara çok kısa sürelerde hızlıca müdahale ederek yangınların büyümesini bu deneyimli ekibimizle engelliyoruz. Bundan sonra da bu böyle devam edecek. Bu orman yangınlarında tüm kurumlar elbirliği ile koordineli bir şekilde çalışma yapmıştır. Tüm birimlere tek tek teşekkür ediyorum” dedi.