Ana Sayfa Yurt 9 Ağustos 2021

NAR MASA, DÖŞEMEALTI’NIN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÜRETİYOR

Döşemealtı Belediyesinin Nar Masa ekipleri, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç duyulan alanlara müdahale ederek sorunların çözümünü sağlıyor.

Nar Masa’ya bağlı Acil Çözüm, Koordinasyon ve Saha Ekibi, Bahçeyaka mahallesinde parke taşı tamiratı gerçekleştirdi. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “Belediyemiz bünyesinde önce insan anlayışıyla oluşturduğumuz Nar Masa, vatandaşla belediye arasında köprü vazifesi görüyor. Halkın istek, sorun ve düşüncelerini yerinde tespit eden ilgili birimlerimiz, çözüm üretilmesinde önemli görev üstleniyor” dedi.

Döşemealtı Belediyesinin vatandaşların istek, şikayet ve taleplerinin belediye yönetimi ve ilgili birimlere ulaştırılması ve kısa sürede çözüme kavuşturulması amacıyla kurduğu Nar Masa, ilçenin her noktasında görev yapıyor.

Nar Masa ekiplerinden, Bahçeyaka mahallesindeki Hacı Ramazan Altun Müze Konseptli Cami ile bağlantılı yollarda bozulan ve hasar gören parke taşlarının tamiratı istendi. Koordinasyon ve Saha ekipleri de acil çözüm ekibine destek vererek, yolun tamiratını gerçekleştirdi. Mahalle sakinleri, çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Turgay Genç’e teşekkür etti.