Ana Sayfa Yurt 7 Ağustos 2021

BORNOVA BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA İDUĞ SODEY’E ÜYE OLDU

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Sosyal Demokrat Yerel Yöneticileri Derneği (SODEY) Başkanı Şamil Sinan An ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı. SODEY’e üye olan Başkan İduğ, “Sosyal demokrat yerel yöneticileri bir araya getiren SODEY’e katılmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Bornova Belediyesi başkanlık makamındaki görüşmede, SODEY’e üye olmaktan gurur duyduğunu belirten Başkan Mustafa İduğ, “Kurumlar arası iş birliği, bizim en önemli ilkelerimizden biri. Sizlerle birlikte her türlü konuyu paylaşmak ve uygulamak için yapılacak çalışmalara hazırız” dedi. Kendisinin de sivil toplum örgütlerinden geldiğini söyleyen Başkan İduğ, “Sizin yaptığınız iş, gönül işi. Zaman isteyen, dostluklar arası önemli bir çalışma. Bunun için yaptığınız çalışmalara ortak olmak bizim için bir onur olacaktır” diye konuştu.

STK YERLEŞKESİNE DAVET

Bornova Belediyesinin yaptığı çalışmalar ve projeleri hakkında bilgi veren Mustafa İduğ, sivil toplum örgütlerini (STK) tek çatı altında toplayan Altındağ STK Yerleşkesi projesini de anlattı. Başkan İduğ, “Bu yerleşke ile amacımız, derneklerin gündemlerinden toplanma yeri ve aidat gibi konuları çıkarıp, önlerini açarak asıl iş ve faaliyetlerine konsantre olmalarını sağlamak. Birbirleri ile olan iletişimlerini güçlendirmek. Sizleri de bu çatı altında görmekten mutluluk duyarız” diyerek SODEY’i yerleşkeye davet etti.

“BAŞARILI ÇALIŞMALAR İÇİN TEBRİK EDERİZ”

SODEY Başkanı Sinan An ise Başkan İduğ’un kendilerine gösterdiği ilgi, destek ve konukseverliği için teşekkür ederek, “Bornova Belediyesinin yaptığı başarılı ve örnek çalışmalardan dolayı sizleri kutlarım. Derneğimize üye olmanızdan büyük onur ve mutluluk duyduk. Sosyal Demokrat olmanın en büyük özelliği, paylaşım ve dayanışmadır. Biz de her zaman sizlerin yanında olacağız” dedi.