Ana Sayfa Yurt 6 Ağustos 2021

TURGUTLU BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Turgutlu Belediyesi; merkez ve kırsal mahallelerde parke taşı döşeme, yenileme, tamirat, boyama ve bakım çalışması yürütüyor.

Yeni Mahalle Son Sokak, Ergenekon Mahallesi Barboros Hayrettin Paşa Sokak, Yakuplar Mahallesi ve Turgutlar yolunda tamirat ve bordür çalışmalarını gerçekleştiriyor. Mustafa Kemal Mahallesi Semerkant Sokak’ta ise 500 metrekarelik parke taşı döşeme çalışmaları yürütülüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca Ergenekon Mahallesi Tuğrul Bey Sokak’ta parke taşı tamirat çalışmalarını tamamladı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ise Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Fakültesinin zemin boyama, Necmettin Erbakan Parkı budama ve yeşil alanların bakım çalışmalarını yürüttü. Ekipler ayrıca Akçapınar Mahallesi köy konağı boyama çalışmalarını sürdürüyor.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ise yapılan çalışmalarla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Fen İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz merkez ve kırsal mahallelerimizdeki ihtiyaçları tespit ederek hemşehrilerimize hizmet etme konusunda gerekli tüm çalışmaları büyük bir gayret ve özveri ile gerçekleştiriyor. Turgutlu’muzu daha güzel, daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.”