Ana Sayfa Gündem 6 Ağustos 2021

MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI OKTAY, EVLERİ YANAN YAŞLI ÇİFTİN ZARARININ KARŞILANACAĞINI SÖYLEDİ

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay; yangında zarar gören Kumlubük, Amos, Osmaniye ve Turgut köylerinde incelemeler yaptı. Osmaniye Köyü’nde evleri yanan Bekir Avcı ve eşini de ziyaret eden Oktay, yaşlı çifte her türlü zararlarının karşılanacağını söyledi.

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, yangından zarar gören yerlerde incelemeler yaptı. Oktay’a; CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban ve CHP Marmaris İlçe Başkanı Zekican Balcı da eşlik etti.

Kumlubük’te yangından zarar gören bir işletmeye, Amos’ta ise Profesörler Sitesi’ne giden Oktay; bölge sakinleriyle görüştü. Osmaniye ve Turgut mahallelerinde de yurttaşlarla bir araya gelen Oktay, yangı nedeniyle oluşan zararı yerinde tespit etti.

Oktay, Osmaniye Köyü’nde yaşayan 90 yaşındaki Bekir Avcı ve eşini de ziyaret etti. Evleri yanan Avcı çiftine geçmiş olsun dileklerini ileten Oktay, zararlarının en kısa sürede karşılanacağını söyledi.

Yangından zarar gören vatandaşları belediye olarak yalnız bırakmayacaklarını vurgulayan Oktay, “Hiç endişeniz olmasın. Belediyemiz tüm imkanlarıyla yanınızda. Biz üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız. Canınızı hiç sıkmayın, yeter ki sağlınız yerinde olsun” dedi.