Ana Sayfa Yurt 5 Ağustos 2021

ODUNPAZARI BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI SAHİPLENDİRİYOR

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, sokaklardan toplanan sahipsiz kedi ve köpekleri, hayvan barınağında tedavi ettikten sonra sahiplendiriyor. 

Odunpazarı Belediyesi tarafından sokaklardan toplanan sahipsiz kedi ve köpekler, hayvan barınağında tedavi edilerek sahiplendiriliyor. Sokaklarda yaşayan kedi ve köpekler, tedavileri yapılmak üzere toplanarak barınağa götürülüyor. Burada tedavileri yapılan, kısırlaştırılıp aşılanan kedi ve köpekler; ya doğal ortamlarına bırakılıyor ya da sahiplendiriliyor.

Odunpazarı Belediyesi’nin internet sitesinden hayvan sahipleniliyor. Web sitesinde “Sen de sahiplen” sekmesi açan Odunpazarı Belediyesi, bu sekmede tedavi edilen, kısırlaştırılıp aşılanan kedi ve köpeklerin fotoğrafları ile birlikte bilgilerini paylaşıyor. Sende sahiplen sekmesini ya da kedileri sahiplenmek için mesai saatleri içinde 0222 236 19 70 ve 0552 849 51 99 telefon numaralarını arayarak Odunpazarı Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ile iletişime geçilebiliyor.

Odunpazarı Belediyesi web sitesinde yer alan “Sen de sahiplen” sekmesi ile son olarak Türker Kökkaya, 2 yaşında erkek Golden Retriever cinsi köpeği sahiplendi.