Ana Sayfa Yurt 4 Ağustos 2021

TEPEBAŞI’NIN YÜZÜCÜLERİ UZUN KULVARDA DERECE ALDI

Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü yüzücüleri Emre Kahraman ve Melda Kaçmaz, Türkiye Turkcell Yıldızlar, Gençler ve Açık Yaş Uzun Kulvar Türkiye Bireysel Yüzme Şampiyonası’ndan dereceler ile döndü.

Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, katıldığı müsabakalarda derece elde ederek Eskişehir’i başarı ile temsil etti.

Sporcular Emre Kahraman ve Melda Kaçmaz, 26-28 Temmuz 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan Türkiye Turkcell Yıldızlar, Gençler ve Açık Yaş Uzun Kulvar Türkiye Bireysel Yüzme Şampiyonası ve 29-31 Temmuz tarihleri arasındaki Türkiye Turkcell Açık Yaş Kısa Kulvar Milli Takım seçme müsabakalarında başarılı sonuçlar elde etti.

Melda Kaçmaz katıldığı yarışlarda gerekli barajları geçerek derecesini geliştirirken Emre Kahraman ise 15-16 yaş kategorisinde 50 Metre Kurbağalama Türkiye 3’üncüsü, 100 Metre Kurbağalama Türkiye ikincisi olmayı başardı. Emre Kahraman ayrıca kısa kulvar müsabakasında 1 dakika 3 saniye 86 saniselik derecesi ile kendi yaş grubunda en iyi derecenin sahibi oldu.