Ana Sayfa Yurt 4 Ağustos 2021

GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ŞİMŞEK, ESNAFA DÜKKAN AÇMA BELGELERİNİ VERDİ

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek yeni dükkân açan esnafı ziyaret ederek, dükkan açma belgesi olan ruhsatlarını kendi elleri ile esnafın duvarına astı. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Şimşek “Sizler Gölbaşımızın kandilisiniz” dedi.

Salgın döneminde risk grubunda bulunan vatandaşlara, işlerini kaybedenlere, sağlık çalışanlarına ve ihtiyaç sahiplerine Gölbaşı Belediyesi 1000 TL’lik nakdi destek yardımı ile 1500 esnafa ulaşmıştı.

Kira yardımında da bulunan Başkan Ramazan Şimşek “Gölbaşı Belediyesi ve çalışanları olarak her zaman esnafımızın vatandaşımızın yanında olmaya özen gösterdik. Şükür ki Gölbaşı Belediyemiz olarak Gölbaşımız’ı salgın sürecinde ve sonrasında yaptığımız çalışmalarla bu günlere taşıdık.  Gerekirse projelerimizden vazgeçeriz ama esnafımızdan, vatandaşımızdan asla vazgeçmeyiz” dedi.

“Yeni iş yerlerini vatandaşların hizmetine sunan siz değerli esnafımızın rızkı bol olsun” diyerek sözlerini noktalayan Başkan Ramazan Şimşek, dükkan açma belgesini ve ruhsatlarını elleri ile teslim etti. Başkan Şimşek, kahve fincanı hediyelerini takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.