Ana Sayfa Yurt 3 Ağustos 2021

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Aydın Büyükşehir Belediyesi “Büyükşehir Sahada” uygulaması kapsamında bürokratlarıyla Aydın’ın her ilçesinde mahalleleri ziyaret etmeye devam etti. Dün akşamki ziyaretle birlikte toplam 596 mahalleye gidilirken toplantılarda vatandaşların Büyükşehir Belediyesi’nden talepleri alındı ve Büyükşehir Belediyesi’nin bundan sonraki yatırım programı bu taleplere göre şekillendirilecek.

Katılımcı belediyecilik anlayışıyla çalışmalar yürüten Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın’ın her mahallesine ulaşarak vatandaşların taleplerini dinliyor. Bürokratlar tarafından vatandaşların Büyükşehir Belediyesi’nden istekleri alınırken bu istekler de teker teker yerine getiriliyor. 

ÇERÇİOĞLU: VATANDAŞLARIMIZI DİNLİYORUZ

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Aydın’ı yönetirken her vatandaşa ulaşıp Büyükşehir Belediyesi’nden bir isteği olup olmadığını sorduklarını ifade ederken “Hizmetlerimizi vatandaşlarımızı talepleri, beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillendiriyoruz. Vatandaşlarımızı teker teker dinleyip bunları yerine getirebilmek için 24 saat çalışıyoruz. Aydın’ı vatandaşlarımızla birlikte yönetmeye devam edeceğiz” dedi.