Ana Sayfa Yurt 2 Ağustos 2021

EFELER BELEDİYE BAŞKANI ATAY: “YANGIN BÖLGELERİNE ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ SAĞLAYACAĞIZ”

Efeler Belediyesi, Türkiye’nin farklı noktalarında çıkan orman yangınları için birlik mesajı verdi. Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “Elimizden gelen desteği sağlayacağız” dedi.

Efeler Belediye Meclisi’nin ağustos ayı olağan toplantısı, Mehmet Fatih Atay başkanlığında bugün yapıldı. Meclis toplantısında söz alan CHP, İYİ Parti, MHP ve AKP’li meclis üyeleri, yangın bölgelerine yapılacak olan her türlü yardım kampanyasına birlik içinde destek olacaklarını söyledi.

“YARDIM KAMPANYAMIZ DEVAM EDECEK”

Efeler Kent Konseyi ile birlikte acil olarak yardım kampanyası başlattıklarını söyleyen Efeler Belediye Başkanı Atay ise şöyle konuştu:

“Öncelikli yapmamız gereken şuydu; perşembe ve cuma günü Efeler Kent Konseyi ile birlikte yardım kampanyası başlattık. Cumartesi günü sabah çok erken saatte, ilk etapta topladığımız yardımları yangın bölgelerinden biri olan Marmaris’e ulaştırdık. Yardım kampanyamız devam edecek. Ayrıca Marmaris, Fethiye, Datça ve Milas Belediye Başkanları ile görüştüm. Şu aşamada özel bir talepleri yok. Efeler Belediyesi olarak elimizden gelen desteği sağlayacağız. Halen devam eden yangınların en kısa sürede kontrol altına alınmasını ve daha fazla kaybın yaşanmamasını umut ediyorum.”