Ana Sayfa Yurt 1 Ağustos 2021

İZMİT BELEDİYESİ, KPSS’YE GİRENLERİ UNUTMADI

İzmit Belediyesi, Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) giren vatandaşları yalnız bırakmadı. Belediye yöneticileri, sınav merkezleri önünde stantlar kurarak su, kek ve meyve suyu ikramında bulundukları adaylara başarı diledi.

Devlet memuru olabilmenin hayalini kuran yüz binlerce vatandaşın heyecanına ortak olan İzmit Belediyesi, sabahın erken saatlerinde okullarda yerini aldı. Sınav stresiyle zorlu süreçlerden geçen adayları ve yakınlarını yalnız bırakmayan İzmit Belediyesi, KPSS’ye giren vatandaşlara başarılar dileyerek su, kek ve meyve suyu ikramında bulundu.

İzmit Belediyesinin üst yönetimi, bu sınavda da vatandaşların heyecanına ortak oldu. İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Cem Güler ve Meclis Üyesi Devrim Bal, İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve İzmit Evliya Çelebi Kız Anadolu İHL’de; İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun ve Koordinatör Ozan Aksu, 24 Kasım Anadolu Lisesi ile Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın ve Meclis Üyesi Tuncay Aşkın Mehmet Sinan Dereli Ortaokulu ve Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde geleceklerini şekillendirmek için önemli bir sınav veren adaylara başarı diledi.

İzmit Belediyesi Koordinatörü Hakan Yalçın da Cahit Elginkan Anadolu Lisesi, Muammer Dereli Fen Lisesi ve Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni; İzmit Belediyesi Basın Sözcüsü Sercan Al ise Atatürk Ortaokulu, 28 Haziran Ortaokulu ve İbni Sina Anadolu İmam Hatip’i ziyaret ederek sınava girenlere ve ailelerine destek oldu.