Ana Sayfa Yurt 27 Temmuz 2021

ODUNPAZARI BELEDİYE BAŞKANI, BELEDİYE PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nde çalışan personel ile bayramlaştı. Odunpazarı Belediye binası önünde ve temizlik işleri şantiyesinde yapılan bayramlaşma törenlerine Başkan Kurt’un yanı sıra işçi ve memur sendika temsilcileri ile belediye personeli katıldı.

Belediye personelinin Kurban Bayramını kutlayan Başkan Kurt, “Odunpazarı Belediyesi olarak, pandemi süreci içinde oldukça başarılı işler yaptık. Bu konuda tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum. Türkiye’de pek çok belediye maaş ödeyemezken, kaynaklarımızı etkin ve verimli bir şekilde kullanarak, belediyenin bütçesinde tasarruf ettik ve bütçe fazlası verdik” dedi.

Konuşmasının devamında pandemi koşullarının henüz bitmediğinin altını çizen Başkan Kurt, “Maske, mesafe ve temizlik çok önemli. Hepimiz dikkatli olalım. Önce kendimizi koruyalım, sonra çevremizdeki insanları koruyalım” şeklinde konuştu.

Bayramlaşma töreninde Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Kemal Azak, TÜM YEREL SEN Eskişehir Şube Başkanı Caner Özcan, TÜM BEL SEN Eskişehir Şube Başkanı Şerif Özçimen ve BEM BİR SEN Eskişehir Şube Başkanı Fethullah Özsarı yaptıkları konuşmalarda Başkan Kurt’a pandemi süreci boyunca belediye personeline, esnafa ve halka verdiği destekler için teşekkür ederek, herkesin bayramını kutladı.