Ana Sayfa Yurt 26 Temmuz 2021

MARMARİS, ÜNLÜ YAZARLARI AĞIRLADI

Marmaris Kitap Günleri, Kurban Bayramı tatili boyunca kitapseverlerin akınına uğradı. Organizasyon aracılığıyla birçok tanınmış yazar okurlarıyla buluşurken, düzenlenen söyleşiler de büyük ilgi gördü.

30’u aşkın yayınevinin katıldığı Marmaris Kitap Günleri, 16 – 25 Temmuz tarihleri arasında düzenlendi. Marmaris Belediyesi ve Pupa Yayıncılık iş birliği ile Saman İskelesi’nde gerçekleştirilen etkinlikte, Barış Terkoğlu, Barış Pehlivan, Ahmet Telli, Murat Ağırel, Nasuh Mahruki, Fikret Eroğlu, Yusuf Samet Çakır, Tuğçe Işınsu, Kahraman Tazeoğlu gibi birçok tanınmış yazar okurlarıyla buluştu.

Özellikle yazdıkları kitaplar ve yaptıkları haberlerle gündem oluşturan gazeteciler Barış Terkoğlu, Barış Pehlivan ve Murat Ağırel’in söyleşileri büyük ilgi gördü. Ahmet Telli, Nasuh Mahruki ve Kahraman Tazeoğlu da imza günü düzenledi.

Kitap fuarını Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay da ziyaret etti. Yazarlarla bir araya gelen Oktay, “Halkımızın yoğun ilgi gösterdiği yazarlarımızı ilçemizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Marmaris’te değerli isimleri halkımızla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.