FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Yurt 22 Temmuz 2021

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN BAYRAM MESAİSİ

Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri Kurban Bayramı tatilinde nüfusu beş kat artarak bir milyona yaklaşan Kuşadası ve Didim’de çalışmalarını yoğunlaştırdı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, tatil tercihini Aydın’dan yana kullanan herkese teşekkür edip, 444 40 09 No’lu Hızlı Çözüm Merkezi’nin 24 saat her türlü talep için hazır beklediğini söyledi.

Kentte artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve çevre temizliğini sağlayabilmek amacıyla Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri başta olmak üzere Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı, Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ve Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri hummalı bir çalışma yürütüyor.

Nüfusu beş kat artan Kuşadası ve Didim için tüm birimlerle sahada olduklarını söyleyen Başkan Çerçioğlu, “Tatilini Aydın’da geçirmek için gelen herkesin huzurlu ve güzel bir tatil geçirmelerini ve misafirlerimizin kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini istiyoruz. Ekiplerimizdeki her çalışanımız özveriyle çalışmasıyla misafirlerimizin Aydın’dan mutlu ayrılmalarını sağlamayı amaçlıyoruz ve bunun için de 24 saat çalışıyoruz” diye konuştu.