FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 21 Temmuz 2021

YENİDEN REFAF PARTİSİ GENEL BAŞKANI ERBAKAN’IN ECEVİT’SİZ KIBRIS MESAJINA CHP’Lİ BEKAROĞLU’NDAN TEPKİ: “BABANIZ MUTLAKA RAHMETLİ ECEVİT’İ DE ANARDI”

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın Kıbrıs Barış Harekatı yıldönümü mesajında dönemin başbakanı Bülent Ecevit’i anmamasını, “Bu paylaşımı babanız yapsaydı mutlaka rahmetli Ecevit’i de anardı” diyerek eleştirdi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan dün, Kıbrıs Barış Harekatı’nın yıl dönümü dolayısıyla sosyal medya hesabından yayımladığı mesajda, “Kıbrıs Barış Harekatı’nın yıldönümü münasebetiyle düzenlenen resmi törene iştirak ettik. Bu vesileyle bu tarihi zaferin kazanılmasında en büyük pay sahibi olan Merhum Erbakan Hocamızı, Merhum Rauf Denktaş’ı ve Dr. Fazıl Küçük’ü bir kez daha hayırla ve rahmetle anıyoruz” dedi. 

Erbakan’ın mesajında, dönemin başbakanı Bülent Ecevit’i anmamasına, CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu’ndan tepki geldi. Bekaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Fatih Erbakan’ı etiketleyerek, “Bu paylaşımı babanız yapsaydı mutlaka rahmetli Ecevit’i de anardı” dedi.