Ana Sayfa Yurt 20 Temmuz 2021

BORNOVA BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA İDUĞ, PERSONELLE BAYRAMLAŞTI

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, belediye personeliyle bayramlaştı. İduğ, “Göreve geldiğimizden bugüne, sizlerin her anlamda daha iyi şartlarda görev yapması için çalıştık. Şimdi sıra sizde. Bornovalıların bizden beklentileri büyük. Bornova’yı büyütmek, daha yaşanabilir bir kent yaratmak için özverili çalışmalarımızı arttırarak sürdürmek durumundayız” dedi.

Mustafa İduğ, Kurban Bayramı öncesinde mesai arkadaşlarıyla bir araya geldi. Belediye Temizlik İşleri ve Fen İşleri’ni ziyaret eden İduğ, daha sonra Büyükpark’ta bulunan Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu’nda personelle bayramlaştı. İduğ’a, bayramlaşma törenlerinde başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri ile birlikte DİSK Genel İş Sendikası İzmir 7 No’lu Şube Başkanı Özgür Genç de eşlik etti.

BİR ARADA OLMAK ÇOK GÜZEL

Bornova Belediyesi çalışanlarının büyük bir aile olduğunu söyleyen Başkan İduğ, “Pandemi nedeniyle geçtiğimiz yıl böylesi zamanlarda bir araya gelememiştik. Şimdi tedbirli de olsa birbirimizle kucaklaşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Hepinizin aileleriniz ve sevdiklerinizle birlikte iyi bir bayram geçirmenizi diliyorum” dedi.

ÖZVERİYLE ÇALIŞMAK DURUMUNDAYIZ

Göreve geldiklerinden bugüne personelin özlük haklarını ve çalışma koşullarını iyileştirdiklerini ifade eden İduğ, “Huzurlu ve daha verimli bir şekilde çalışabilmeniz adına bunları yapmamız gerekiyordu. Başta Temizlik İşleri olmak üzere şantiyelerimizi, araç ve ekipmanlarımızı yeniledik. Ek hizmet binaları ile çalışma ortamlarınızı Bornova’ya yakışır şekilde modern bir hale getirdik. Şimdi sıra sizde. Bornovalıların bizden beklentileri büyük. Bornova’yı büyütmek, daha yaşanabilir bir kent yaratmak için özverili çalışmalarımızı arttırarak sürdürmek durumundayız” diye konuştu.

DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM

DİSK Genel İş Sendikası İzmir 7 No’lu Şube Başkanı Genç ise “Bizleri bir araya getiren her ne varsa sahip çıkmamız gerekiyor. Burada olduğu gibi her zaman omuz omuza ve dayanışma içinde olalım, birlikte mücadele edelim. Daha adil, özgür, eşit ve Bornova’da olduğu gibi emeğin karşılığını bulduğu bir ülkede yaşamak dileğiyle Bayramınız kutlu olsun” dedi.

Bayramlaşma törenlerinde mesai arkadaşlarını temsilen söz alan çalışanlar da Başkan İduğ’a teşekkür ederek, Bornova’ya hizmet yolunda özveriyle çalışmaya devam edeceklerini söylediler.