Ana Sayfa Yurt 19 Temmuz 2021

KARTAL BELEDİYE BAŞKANI YÜKSEL: BAYRAMIN MANEVİ GÜCÜYLE YARALARI BİRLİKTE SARIYORUZ

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartallıların ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutladı. Bayramın manevi gücüyle yaraları hep birlikte sardıklarını söyleyen Yüksel, “Sevgi, nezaket ve dayanışma değerlerinin en üst düzeyde hissedildiği Kurban Bayramı’na ulaşmanın huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz” dedi.

Gökhan Yüksel, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Yüksel, mesajında; “Paylaşmanın, omuz omuza durmanın, ortak bir duyguda buluşmanın adı olan Kurban Bayramı’na ermiş bulunuyoruz. Dünyanın ve ülkemizin zorlu bir süreçten geçtiği şu günlerde bayramlar, kavuşmaya, hasret gidermeye ve birbirimizden güç almaya vesile oluyor. Kurban Bayramı’nın, insanlarımızın birbirine daha çok kulak verdiği, dargınlıkların ortadan kalktığı, huzurun ve bereketin bizlerle olduğu bir atmosfere yol açmasını yürekten temenni ediyorum” dedi.

Temmuz ayı itibariyle pandemi kısıtlamalarının kaldırıldığını hatırlatan Gökhan Yüksel, normalleşme sürecinin başlamasıyla yaşanan zor günlerin ardından yaraları birlikte sardıklarını vurguladı.

Yüksel, “Kartal Belediyesi olarak, komşularımızın bayramlarını en iyi şekilde geçirmeleri için gerekli tedbirleri aldık. Nöbetçi ekiplerimiz bayram süresince hizmetinizde olacak. Bu duygu ve düşüncelerle tüm komşularımın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor; ilçemize, İstanbul’umuza, ülkemize ve tüm dünyaya mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.