Ana Sayfa Spor 14 Temmuz 2021

Ali Koç ayrılığı açıkladı! Fenerbahçe’de bir dönem sona erdi

Ali Koç ayrılığı açıkladı! Fenerbahçe’de bir dönem sona erdi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Volkan Demirel’in Fenerbahçe’den ayrılmak istediğini ve bu isteğin kabul edildiğini açıkladı.

Fenerbahçe’de yardımcı antrenör Volkan Demirel’in bu sezon Vitor Pereira’nın ekibinde yer alıp almayacağı henüz netlik kazanmadı.

Sarı Lacivertli kulübün Başkanı Ali Koç ve yardımcı antrenörü Volkan Demirel, bugün saat 11:15’te Ülker Stadyumu 1907 Tribünü’nde bir basın toplantısı düzenliyor. Gelişmeleri canlı bir şekilde aktarıyoruz.

Başkan Koç, Volkan Demirel’in Fenerbahçe’den ayrılmak istediğini ve bu isteğin kabul edildiğini açıkladı.

Ali Koç’un açıklamaları şu şekilde:

“Volkan Demirel için toplandık. Bir Volkandır Fenerbahçe. Bu lakabıyla Fenerbahçe taraftarının gönülden sahiplendiği efsaneleşmiş biridir. Volkan, Kartalspor’dan Fenerbahçe’ye geldikten sonra başka hiçbir takımın formasını giymemiş, duruşuyla, Fenerbahçe değerlerine sahip çıkmasıyla tarihe geçmiştir.”

Fenerbahçe’de Volkan Demirel dönemi sona erdi

“Volkan Demirel, hocalık kariyerine de burada başladı. Geldiğimiz nokta itibarıyla Volkan ile görüşme yaptık. Hocamız kendi ekibinde Volkan’ın olmasından memnuniyet duyacağını söylemesine rağmen Volkan, bir müddet ayrılmak istediğini söyledi.”

‘Ben biraz pres yaptım’

“Ben biraz pres yaptım, kal ve bu tecrübeli kadroyla deneyim kazan dedim. Ama o istemedi ve iddialı bir tarih vererek o tarihte Fenerbahçe’ye teknik direktör olacağını söyledi. Gökhan Gönül ile de yollarımızı ayırdık ve o da benim için zor bir vedaydı. Ona da kariyerinde başarılar diliyorum.”