Ana Sayfa Genel 12 Temmuz 2021

TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAÇ: “SAMİMİYET VE DÜRÜSTLÜK İLE ÇALIŞIYORUZ”TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAÇ: “SAMİMİYET VE DÜRÜSTLÜK İLE ÇALIŞIYORUZ”

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç mahalle muhtarları ile bir araya geldiği toplantılara devam ediyor. Kırsal ve merkez mahalle muhtarları ile buluşan Başkan Ataç, “Eskişehirliler, bizim yaptığımız her işte samimiyet ve dürüstlük ile çalıştığımızı çok iyi biliyor. Bu bir iddia değil, tecrübe ile sabit bir gerçek” dedi.
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Tepebaşı bölgesinde görev yapan mahalle muhtarları ile bir araya gelmeye devam ediyor.
Kademeli normalleşme sürecinde gerçekleştirilen üçüncü toplantıya, Başkan Ataç ve muhtarların yanı sıra Tepebaşı Belediye Başkan yardımcıları, birim müdürleri ve Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı ve Uluönder Mahalle Muhtarı Hasan Güler katıldı. Toplantıda Başkan Ataç, kırsal mahalle muhtarlarından gelen soru ve talepleri dinlerken, mahallelerde gerçekleştirilen belediye hizmetlerine ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.
Başkan Ataç toplantı açılışında Tepebaşı Belediyesi’nin mahalle muhtarları ile iletişim ve iş birliği halinde çalışmalarını sürdüreceğini kaydetti.
“KARŞILIKLI GÜVEN İLE GELECEĞE YÜRÜYORUZ”
Tepebaşı’nda yaşanan gelişime dikkat çeken Başkan Ataç, “Tepebaşı Belediyesi ve Eskişehirliler, uzun yıllara dayanan bir samimiyeti ve güven ilişkisi ile birbirine bağlı. Kentimizin son 20 yılına bakanlar, gelişim konusunda ne kadar büyük mesafe aldığımızı kolaylıkla görebiliyor. Halkımızın bu anlamda hafızasının ne kadar güçlü olduğu ben de çok iyi biliyorum. Eskişehirliler, bizim yaptığımız her işte samimiyet ve dürüstlük ile çalıştığımızı çok iyi biliyor. Bu bir iddia değil, tecrübe ile sabit bir gerçek. Bizlere güvenerek destek veren ve kentimize değer katan tüm çalışmalarımızda arkamızda olan hemşehrilerime, siz değerli muhtarlarımız aracılığı ile bir kez daha yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Karşılıklı güven ile geleceğe yürüyoruz. Kentimizi daha iyi noktalara taşımaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Hasan Güler ise muhtarlar ile gerçekleştirilen istişare toplantılarının verimli olduğunu belirterek Başkan Ataç’a teşekkür etti.
Toplantıda söz alan muhtarlar da Tepebaşı Belediyesi’nin çalışmalarından dolayı mahalle sakinleri adına Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti. Görüş alışverişi ile devam eden toplantı, günün anısına çektirilen fotoğraf ile sona erdi.