Ana Sayfa Genel, Gündem, Politika 29 Haziran 2021

Sedat Peker: Sosyal Platformlar ile iligili Açıklaması

Sedat Peker: Platformlar bizim için direniyor

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, YouTube, Twitter ve Instagram hesaplarına erişim engeli getirilmesine ilişkin, “Youtube, Twitter ve Instagram hesaplarım mahkeme kararıyla ikinci kez kapatılmak isteniyor. Ancak bu platformların yöneticileri hali hazırda bunu uygulamıyorlar. Yani bizler gibi direniyorlar” dedi.

Çete lideri Sedat Peker’in  Sedat Peker’in YouTube kanalı ile Twitter ve Instagram hesaplarına erişim engeli getirildiğini duyurulmuştu.

Twitter hesabından konuya dair açıklama yapan Peker, “Youtube, Twitter ve Instagram hesaplarım mahkeme kararıyla ikinci kez kapatılmak isteniyor. Ancak bu platformların yöneticileri hali hazırda bunu uygulamıyorlar. Yani bizler gibi direniyorlar (bakalım ne kadar direnecekler)” dedi.

Peker şöyle devam etti:

“Ben sizlerle bir akit yaptım. Bu sosyal medya hesaplarımı diyelim ki kapatmayı başardılar, size sözüm olsun gerekirse bildiklerimi dumanla paylaşacağım, ama gene paylaşacağım. Çünkü yapılan akitte verilen söz namustur.

Bunların hepsini önce deli edecem, sonrasında ise tedavi edecem. Her ne kadar hipokrat yemini etmemiş olsam da sizler layık gördüğünüz için, ben Psikiyatri Profesör Doktor Sedat Peker. Hekimlerin de sözü namustur.”